Home |Over ons |Agenda |Toernooien |Geschiedenis |Sponsor ons |Links |Contact |Archief |Help |


Nieuws van derden
Schaakproblemen
Fen-code omzetten
Toegankelijke schaakprogrammas
Inloggen
Ledenlijst bekijken
Onze webshop

24-02-2013 Uitslagen t/m ronde 6 (de slotronde) van het ONK 2013

Uitslagen ronde 1

Groep a

1Swagemakers, FrankDeville, Olivier1-0
2Van Loy, RickFlohr, Dennis1-0
3Vermeulen, GuusGelman, Gennadiy0-1
4Callant, GeertVan Lanen, Alex1-0
5Couwenberg, PieterHarnandan, Sergio0-1
6Flohr, MarcelTesselaar, Cor1-0
7Boer, JanFlohr, Ron0-1
8Jennen, HermanDe Jong, Lucas1/2
9

Groep b

1Geerinck, AlexGundogmus, Alaettin0-1
2Hagg, RustamovTiersma, Jan Bouke1-0
3Stolp, CorSnoek, Ron0-1
4Smit, PeterDe Lange, Marieke1-0
5Ploeger, JeroenRaestrup, Norbert0-1
6Spriensma, MartinusPortier, Frits1-0
7Langeveld, DennesVan Empelen, Thom0-1
8Hencke, JennyDuthoit, Bernard0-1
9Rozeboom, BarteldDen Otter, Gerard0-1
10Gooijers, RichardVan Onacker, Franck0-1
11Van der Veur, RichardBooy, Willem1-0
12Groot, BertusVan der Voorde, Sonja0-1
13Vandervelden, WilfriedZeeman, Jan0-1

Uitslagen ronde 2

Groep a

1Harnandan, SergioVan Loy, Rick0-1
2Gelman, GennadiyFlohr, Marcel1-0
3Flohr, RonCallant, Geert1-0
4Halfhide, SebastianSwagemakers, Frank1-0
5Schutte, MarkJennen, Herman0-1
6De Jong, LucasDeville, Olivier0-1
7Flohr, DennisCouwenberg, Pieter1-0
8Tesselaar, CorVermeulen, Guus0-1
9Van Lanen, AlexBoer, Jan0-1

Groep b

1Duthoit, BernardSmit, Peter0-1
2Van Onacker, FranckSpriensma, Martinus0-1
3Raestrup, NorbertVan der Veur, Richard1-0
4Gundogmus, AlaettinVan Empelen, Thom1-0
5Den Otter, GerardHagg, Rustamov0-1
6Snoek, RonZeeman, Jan1-0
7Van der Voorde, SonjaHitzerd, Gerrit1/2
8Langeveld, DennesGeerinck, Alex0-1
9Tiersma, Jan BoukeRozeboom, Barteld1-0
10Stolp, CorHencke, Jenny1/2
11De Lange, MariekeGooijers, Richard1-0
12Booy, WillemPloeger, Jeroen1-0
13Portier, FritsGroot, Bertus0-1

Uitslagen ronde 3

Groep a

1Van Loy, RickFlohr, Ron1/2
2Jennen, HermanGelman, Gennadiy0-1
3Deville, OlivierHalfhide, Sebastian1/2
4Flohr, MarcelHarnandan, Sergio1/2
5Callant, GeertBoer, Jan1/2
6Vermeulen, GuusFlohr, Dennis1/2
7Swagemakers, FrankSchutte, Mark1-0
8Tesselaar, CorDe Jong, Lucas0-1
9Couwenberg, PieterVan Lanen, Alex1/2

Groep b

1Spriensma, MartinusGundogmus, Alaettin1/2
2Hagg, RustamovRaestrup, Norbert1-0
3Smit, PeterSnoek, Ron0-1
4Booy, WillemVan der Voorde, Sonja0-1
5Van der Veur, RichardVandervelden, Wilfried0-1
6Hitzerd, GerritVan Onacker, Franck0-1
7Groot, BertusDuthoit, Bernard1/2
8Zeeman, JanDe Lange, Marieke0-1
9Van Empelen, ThomTiersma, Jan Bouke1-0
10Geerinck, AlexDen Otter, Gerard1-0
11Hencke, JennyGramser, Bastiaan1/2
12Rozeboom, BarteldStolp, Cor0-1
13Ploeger, JeroenLangeveld, Dennes0-1
14Gooijers, RichardPortier, Frits1-0

Uitslagen ronde 4

Groep a

1Gelman, GennadiyVan Loy, Rick0-1
2Flohr, RonSwagemakers, Frank1-0
3De Jong, LucasHalfhide, Sebastian1/2
4Deville, OlivierVermeulen, Guus1-0
5Flohr, DennisJennen, Herman1/2
6Harnandan, SergioCallant, Geert1/2
7Boer, JanFlohr, Marcel1-0
8Schutte, MarkCouwenberg, Pieter1-0
9Van Lanen, AlexTesselaar, Cor1-0

Groep b

1Snoek, RonHagg, Rustamov1/2
2Van der Voorde, SonjaSpriensma, Martinus1/2
3Gundogmus, AlaettinVandervelden, Wilfried1-0
4Raestrup, NorbertSmit, Peter0-1
5Van Onacker, FranckGeerinck, Alex0-1
6De Lange, MariekeVan Empelen, Thom0-1
7Duthoit, BernardStolp, Cor1-0
8Gramser, BastiaanGroot, Bertus1-0
9Zeeman, JanBooy, Willem0-1
10Hitzerd, GerritGooijers, Richard0-1
11Den Otter, GerardVan der Veur, Richard0-1
12Tiersma, Jan BoukeHencke, Jenny1-0
13Portier, FritsRozeboom, Barteld1-0
14
Dray default: 22 Langeveld, Den
Bye: 20 Ploeger, Jeroe

Uitslagen ronde 5

Groep a

1Gelman, GennadiyFlohr, Ron1-0
2Van Loy, RickDeville, Olivier1/2
3Halfhide, SebastianBoer, Jan1-0
4Swagemakers, FrankDe Jong, Lucas1-0
5Callant, GeertFlohr, Dennis1/2
6Jennen, HermanHarnandan, Sergio0-1
7Flohr, MarcelVan Lanen, Alex0-1
8Vermeulen, GuusSchutte, Mark1/2
9Couwenberg, PieterTesselaar, Cor1/2

Groep b

1Hagg, RustamovGundogmus, Alaettin1/2
2Geerinck, AlexSnoek, Ron0-1
3Smit, PeterVan der Voorde, Sonja0-1
4Van Empelen, ThomSpriensma, Martinus0-1
5Gooijers, RichardDuthoit, Bernard0-1
6Van der Veur, RichardVan Onacker, Franck1/2
7Booy, WillemDe Lange, Marieke1-0
8Gramser, BastiaanRaestrup, Norbert1/2
9Vandervelden, WilfriedTiersma, Jan Bouke0-1
10Stolp, CorLangeveld, Dennes1-0
11Groot, BertusPloeger, Jeroen1-0
12Portier, FritsZeeman, Jan0-1
13Hencke, JennyDen Otter, Gerard0-1
14Rozeboom, BarteldHitzerd, Gerrit0-1

Uitslagen ronde 6 (slotronde)

Groep a

1Halfhide, SebastianGelman, Gennadiy1/2
2Swagemakers, FrankVan Loy, Rick1-0
3Flohr, RonHarnandan, Sergio1-0
4Deville, OlivierCallant, Geert1-0
5Flohr, DennisVan Lanen, Alex1-0
6Boer, JanSchutte, Mark0-1
7De Jong, LucasVermeulen, Guus0-1
8Couwenberg, PieterJennen, Herman1/2
Losy default: 6 Flohr, Marcel
Bye: 15 Tesselaar, Cor

Groep b

1Spriensma, MartinusSnoek, Ron1/2
2Van der Voorde, SonjaHagg, Rustamov1/2
3Gundogmus, AlaettinDuthoit, Bernard1-0
4Van Empelen, ThomBooy, Willem0-1
5Tiersma, Jan BoukeGeerinck, Alex1-0
6Van der Veur, RichardSmit, Peter0-1
7Van Onacker, FranckGramser, Bastiaan0-1
8Raestrup, NorbertStolp, Cor1-0
9Den Otter, GerardGroot, Bertus0-1
10Hitzerd, GerritVandervelden, Wilfried1-0
11Zeeman, JanGooijers, Richard0-1
12Langeveld, DennesDe Lange, Marieke0-1
13Ploeger, JeroenPortier, Frits1-0
14Rozeboom, BarteldHencke, Jenny0-1



terug naar begin van de pagina
Terug naar de nieuwspagina

Einde pagina

     
 
   
 
 

Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker
 

Wijzig weergave van schaakstellingen
Toon als diagram
Toon in woorden
Toon in korte notatie