Home |Over ons |Agenda |Toernooien |Geschiedenis |Sponsor ons |Links |Contact |Archief |Help |


Nieuws van derden
Schaakproblemen
Fen-code omzetten
Toegankelijke schaakprogrammas
Inloggen
Ledenlijst bekijken
Onze webshop

14-05-2014 Wk schaken voor visueel beperkten 2014: eindstand

Het wk schaken voor visueel beperkten werd in Griekenland gehouden van 5 t/m 14 mei 2014.
In een eerder bericht hebben we ons beperkt tot de resultaten van de NSVG leden.
In onderstaande eindstand zijn ten behoeve van de overzichtelijkheid voor visueel beperkten een aantal kolommen weggelaten die je wel kunt vinden op de website waarvan het webadres aan het eind van dit bericht wordt vermeld.
Rk.NaamFEDRtgPts.TB1TB2
1Stachanczyk JacekPOL22527.540.051.0
2Mueller OliverGER23007.038.550.0
3Kasimov RustamRUS21807.038.049.0
4Cajzler HinkoCRO21287.036.046.0
5Meshkov Yuri A.RUS23506.540.051.5
6Babarykin StanislavRUS23846.539.551.5
7Pakhomov AlexeyRUS23646.042.554.5
8Krylov SergeyRUS22956.040.051.5
9Dukaczewski PiotrPOL23016.039.551.5
10Palacios Perez ManuelESP21926.037.548.0
11Zsiltzova-Lisenko LubovUKR22686.036.547.5
12Dimic PavleSRB22776.036.547.5
13Wassin SergejUKR22996.036.546.5
14Cabarkapa MilenkoSRB21826.035.045.0
15Kishan GangolliIND20456.033.043.0
16Mackowiak MarekPOL21796.032.542.0
17Draganov RuslanRUS21755.539.550.0
18Fernandez Manrique AgustinESP22125.537.548.0
19Riegler DieterGER20715.537.047.0
20Mueller ThorstenGER21105.536.547.5
21Rositsan BorisLTU20865.536.547.0
22Ross Chris NENG22025.536.546.5
23Janjic StefanSRB18895.535.545.0
24Zabeib MohamedEGY21705.533.544.0
25Suder RyszardPOL21665.533.543.0
26Jandric DamjanSRB20705.533.042.0
27Schellmann FrankGER20855.532.542.0
28Gelman GennadiyAZE18965.036.545.0
29Draghici Flutur GavrilESP21425.036.045.0
30Znuderl MatejSLO19815.035.542.5
31Dima MihaiROU19305.035.045.0
32Zoltek TadeuszPOL21635.034.544.5
33Bibikov YuriyKAZ20835.033.043.0
34Pribeanu Mihail-DacianROU21435.033.042.5
35Zanoletty Garcia DavidESP20445.031.040.5
36Lindenmair AntonGER20555.030.539.5
37Koumtzis ArgiriosGRE17415.029.037.5
38Nizam RasimBUL21934.537.548.5
39Buchkov YuriBLR19334.534.545.0
40Muri EmilSLO19744.534.542.0
41Todorov AleksandarBUL19644.534.043.0
42Tonteri AriFIN19304.533.543.0
43Bindzus ErnstDEN18964.533.043.5
44Grybas GintarasLTU19974.533.043.0
45Harnandan SergioNED19534.532.541.5
46Pirosca AlexandruROU20114.532.541.0
47Klimis LaertisGRE19454.532.041.0
48Hilton Stephen HSCO19154.531.040.0
49Dal IbrahimTUR16354.531.039.0
50Engl HeinzGER20534.530.538.5
51Slusnys EvaldasLTU19464.530.039.5
52Ellinger PeterGER20124.530.038.0
53Carapit VasileROU17934.529.537.5
54Gungor Gokhan RTUR17074.527.534.5
55Loayza AntonioBOL19324.527.035.5
56Heinich ManfredGER20094.527.033.5
57Donmez UnalTUR19054.035.545.5
58Dobierzin OlafGER19674.033.542.0
59Krishna UdupaIND18694.032.542.5
60Drasch RobertGER19734.032.541.5
61Johansen Kai -RogerNOR20154.031.542.0
62Armstrong William GENG18664.030.537.5
63Boer JanNED17144.030.039.5
64Altinok KerimTUR18334.030.039.0
65Wikman BengtFIN19034.029.037.0
66Prpic MilanCRO18864.028.035.5
67Holmela KariFIN18694.027.035.5
68Morariu IonelROU18684.026.535.0
69Vosloo Cicel JohannesRSA04.026.534.0
70Soundarya Kumar PradhanIND17693.533.543.5
71Aksu MuminTUR18653.531.540.0
72Altinok SelimTUR18123.531.041.0
73Barrasso AlexanderUSA03.530.038.5
74Lapadatu TeodorROU18503.527.034.0
75Solak YusufTUR03.526.532.0
76Schutte MarkNED03.525.532.5
77Began BrankoCRO03.030.539.5
78Ruohonen TeemuFIN03.028.535.5
79Tupilusi TudorelROU16953.026.533.5
80Pockaj BrankoSLO03.026.533.5
81Gundogmus AlaetinNED16003.026.033.0
82Snoek RonNED15853.024.030.5
83Livanopoulou AthinaGRE12363.024.030.5
84Spychala JosefaPOL14693.023.530.0
85Vukovic DobrivojeSWE16823.022.028.5
86Ntovas DimitriosGRE14002.525.532.5
87Hyotyla KariFIN02.522.028.5
88Managias AGRE14382.520.026.0
89Ortiz Colon Vladimir S.PUR02.020.526.0
90Doumpos MariosGRE02.018.524.0
91Mantesi EkateriniGRE01.519.025.0
92Koumtzis SotirisGRE00.023.531.0


Alle Uitslagen, standen enz. zijn te vinden
door op deze link te klikken


terug naar begin van de pagina
Terug naar de nieuwspagina

Einde pagina

     
 
   
 
 

Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker
 

Wijzig weergave van schaakstellingen
Toon als diagram
Toon in woorden
Toon in korte notatie