Home |Over ons |Agenda |Toernooien |Geschiedenis |Sponsor ons |Links |Contact |Archief |Help |


Ledenweekend2022
Deelnemers ledenweekend2022
Nieuws van derden
Schaakproblemen
Fen-code omzetten
Toegankelijke schaakprogrammas
Inloggen
Onze webshop
Privacy reglement

NEDERLAND - ENGELAND (mannen): Leusden 7 juni 1986


1 Martien Boerefijn - Graem Lilley remise
2 Frank van der Coterlet - Paul Benson remise
3 Jan van Gelder - Jeff Carlin 0 - 1
4 Louis van Duuren - Colin Chambers remise
5 George Zwart - Jack Horrocks 0 - 1
6 Peter Witteveen - Alec Crombie remise

Partijen:

1 Graem Lilley (ENG) - Martien Boerefijn (NL)
1 c4 b6 2 Pf3 Lb7 3 g3 Pf6 4 Lg2 e5 5 d3 Lb4+ 6 Pbd2 Le7 7 0-0 d6 8 b4 0-0 9 Lb2 c5 10 bxc5 bxc5 11 Tb1 Dc7 12 Lc3 Lc6 13 Pb3 Pfd7 14 Pa5 Pb6 15 Pxc6 Pxc6 16 e3 Tab8 17 Pd2 f5 18 a4 Pbd7 19 Df3 Pb4 Pxd5 26 cxd5 Tb5 27 e4 Tc8 28 Pb3 Tc3 (remise)

2 Frank van der Coterlet (NL) - Paul Benson (ENG)
1 e4 e6 2 d4 d5 3 Pd2 c5 4 Pgf3 cxd4 5 Pxd4(?) e5 6 Pf3 dxe4 7 Pxe5 Dd5 8 Pg4 Pc6 9 Pe3 De6 10 Lx4 Dg6 11 Pd5 Ld6 12 De2 Pd4 13 Dxe4+ Dxe4+ 14 Pxe4 Pxc2+ 15 Kd1 Pxa1 16 Pxd6+ Kf8 17 Pc7 Tb8 18 Pxf7 b5 19 Ld5 Lb7 20 Pxh8 Lxd5 21 Lg5 Lxa2 22 Te1 Lb3+ 23 Kd2 Pc2 24 Pe6+ Lxe6 25 Txe6 Pd4 26 Td6 Pf5 27 Td7 Pfe7 28 Txa7 h6(?) 29 Lxe7 Pxe7 30 Ta6 Td8+ 31 Ke2 Tc8 32 Kd2 Td8+ 33 Ke2 Tc8 34 Kd2 Td8+ (remise)

3 Jeff Carlin (ENG) - Jan van Gelder (NL)
1 d4 Pf6 2 c4 g6 3 Pc3 Lg7 4 Lg5 c5 5 e3 Da5 6 Dd2 cxd4 7 exd4 e5 8 Pf3 d6 9 Le2 Pc6 10 d5 Pb4 11 0-0 Pa6 12 a3 Dd8 13 b4 h6 14 Lxf6 Dxf6 15 Pe4 Dd8 16 c5 0-0 17 Pxd6 e4 18 Pd4 Pc7 19 Lc4 Le5 20 Pxc8 Txc8 21 d6 Pe8 22 Tac1 Pf6 23 f4 exf3(ep) 24 Pxf3 Pd7 25 Dxh6 Df6 26 Pxe5 Dxe5 27 Dxg6+ Kh8 28 Dh6+ Kg8 29 Tf3 (1-0)

4 Louis van Duuren (NL) - Colin Chambers (ENG)
1 e4 c5 2 Pf3 d6 3 d4 cxd4 4 Pxd4 Pf6 5 Pc3 g6 6 Le2 Lg7 7 Le3 0-0 8 Dd2 Pc6 9 0-0-0 Pxd4 10 Lxd4 Le6 11 f3 Da5 12 a3 Tfc8 13 Kb1 a6 14 Pd5 Dxd2 15 Pxf6+ Lxf6 16 Txd2 Lxd4 17 Txd4 Tc5 18 Tc1 Tac8 19 g4 h5 20 h3 Kg7 21 Td2 hxg4 22 hxg4 Th8 23 Ld3 Th3 24 b4 Tc8 25 Tf2 Tch8 26 Kb2 Th2 27 Tcf1 Txf2 28 Txf2 Kf6 29 Kc3 Kg5 30 Kd2 Kf4 31 b5 a5 32 a4 b6 33 Le2 Th1 34 Lf1 g5 35 Kd3 f6 36 Kd2 Ke5 37 Kc3 Th8 38 Ld3 Kf4 39 Kd4 Lf7 40 c4 e5+ 41 Kc3 Ke3 42 Tf1 Th3 43 Te1+ Kf2 44 Tf1+ Kg2 45 Le2 Th1 46 Txh1 Kxh1 47 Kd2 Kg2 48 Ke3 Kg3 49 Lf1 Lg8 50 Le2 Le6 51 Lf1 Lg8 52 Le2 Le6 (remise)

5 Jack Horrocks (ENG) - George Zwart (NL)
1 d4 d5 2 c4 e6 3 Pc3 Pf6 4 Pf3 Lb4 5 Lg5 Pbd7 6 e3 c6 7 cxd5 exd5 8 Ld3 0-0 9 Dc2 h6 10 Lh4 Te8 11 0-0 Dc7 12 Lg3 Dd8 13 a3 Le7 14 b4 a6 15 Tfb1 b6 16 a4 Lb7 17 Ph4 Tc8 18 Pf5 Pf8 19 De2 Ta8 20 Le5 Pe6 21 Df3 Lf8 22 Pxh6+ gxh6 23 Lxf6 Dc8 24 Lf5 Dc7 25 Dg4+ Lg7 26 Lxe6 fxe6 27 Pe2 Kh7 28 Lxg7 Dxg7 29 Dxg7+ Kxg7 30 f4 Lc8 31 Pc1 Ld7 32 Pd3 Te7 33 Pe5 Le8 34 Tc1 Tc8 35 Ta2 h5 36 Kf2 Kf6 37 g3 Kf5 38 Kf3 Tec7 39 h3 Tg7 40 g4+ hxg4+ 41 hxg4+ Kf6 42 Th2 Tcc7 43 Th6+ Ke7 44 Tch1 Kd6 45 Tf6 c5 46 bxc5+ bxc5 47 dxc5+ Txc5 48 Thh6 Ld7 49 Pxd7 Kxd7 50 Txe6 a5 51 Ta6 Kc8 52 Th8+ Kb7 53 Tha8 Tgc7 54 T8a7+ Kb8 55 Txa5 (1-0)

6 Peter Witteveen (NL) - Alec Crombie (ENG)
1 e4 e5 2 Pf3 Pc6 3 Lb5 a6 4 La4 Pf5 5 0-0 Le7 6 Te1 b5 7 Lb3 0-0 8 c3 d5 9 exd5 Pxd5 10 d3 Pf6 11 Pxe5 Pxe5 12 Txe5 Ld6 13 Te1 Pg4 14 g3 Pxh2 15 Dh5 Pg4 16 Dd5 Ld7 17 Lg5 Pf6 18 Df3Le7 19 d4 h6 20 De3 Te8 21 Lxh6 Lf8 22 Dd2 Txe1+ 23 Dxe1 gxh6 24 Pd2 Lc6 25 De3 Dd7 26 Df4 Lg7 27 Te1 Te8 28 Te5 Txe5 29 dxe5 Pd5 30 Dd4 Pb6 31 Dxd7 Lxd7 32 f4 Le6 33 Lc2 Pc4 34 Pxc4 Lxc4 35 Kf2 a5 36 b3 Ld5 37 Ld3 c6 38 Ke3 a4 39 bxa4 bxa4 40 c4 Le6 41 Kd4 Lf8 42 Le4 Ld7 43 c5 (remise)

Rob van Aurich,
arbiter.

NEDERLAND - ENGELAND (mannen): Leusden 8 juni 1986

1 Martien Boerefijn - Graem Lilley 1 - 0
2 Frank van der Coterlet - Paul Benson 1 - 0
3 Jan van Gelder - Jeff Carlin remise
4 Louis van Duuren - Colin Chambers 0 - 1
5 George Zwart - Jack Horrocks remise
6 Peter Witteveen - Alec Crombie 0 - 1

Partijen:

7 Martien Boerefijn (NL) - Graem Lilley (ENG)
1 e4 d6 2 d4 Pf6 3 Pc3 g6 4 Pf3 Lg7 5 h3 0-0 6 Le2 c6 7 a4 Pbd7 8 0-0 e5 9 Le3 b6 10 dxe5 dxe5 11 Pd2 Lb7 12 Pc4 Dc7 13 De1 Tfd8 14 f4 Pe8 15 f5 Pdf6 16 Dh4 Pd6 17 fxg6 hxg6 18 Txf6 De7 19 Lg5 Pxc4 20 Tf2 Dc5 21 Lxd8 Pxb2 22 Pd1 Pc4 23 Lg5 Dd4 24 Lxc4 Dxc4 25 Pe3 Dc3 26 Taf1 f6 27 Lxf6 Dxe3 28 Lxg7 Kxg7 29 De7+ (0-1)

8 Paul Benson (ENG) - Frank van der Coterlet (NL)
1 d4 c6 2 Pc3 d5 3 Lg5 g6 4 Pf3 Lg7 5 e3 Lf5 6 Ph4 Le6 7 g4 Db6 8 Pa4 Da5+ 9 c3 Pd7 10 b4 Dd8 11 Lf4 Pgf6 12 f3 b5 13 Pc5 Pxc5 14 bxc5 Pd7 15 Kf2 h6 16 Lg3 Pf6 17 Ld3 g5 18 Pg2 h5 19 h3 Da5 20 Db3 hxg4 21 fxg4 Pe4+ 22 Lxe4 dxe4 23 Dc2 0-0-0(?) 24 a4 b4 25 cxb4 Dxb4 26 Tab1 Da3 27 Dxe4 Da2+ 28 Kg1 Ld5 29 Tb8+ Kd7 30 Tb7+ Kc8 31 Tb8+ Kd7 32 Tb7+ Kc8 33 Tc7+(?) Kb8 34 Td7+ Ka8 35 Txd5 exd5 36 Dxe7 Da1+ 37 Kh2 Txh3+ 38 Kxh3 Th8+ 39 Ph4 Dxh1+ 40 Lh2 Df1+ 41 Kg3 gxh4+ (0-1)

9 Jan van Gelder (NL) - Jeff Carlin (ENG)
1 d4 Pf6 2 c4 e6 3 Pf3 Lb4+ 4 Ld2 De7 5 Pc3 0-0 6 e3 d6 7 Dc2 f5 8 d5 a5 9 a3 Lxc3 10 Lxc3 a4 11 e4 Pfd7 12 Ld3 Pc5 13 0-0 f5 14 exf5 Pxd3 15 Dxd3 Lxf5 16 De3 Pd7 17 Pd4 Tae8 18 Pxf5 Txf5 19 Tae1 Dh4 20 f4 Tef8 21 g3 Dh6 22 De2 b6 23 fxe5 (remise)

10 Colin Chambers (ENG) - Louis van Duuren (NL)
1 d4 d5 2 c4 dxc4 3 Pf3 Pf6 4 Pc3 Pc6 5 e4 Lg4 6 Le3 e6 7 Lxc4 Lb4 8 Ld3 0-0 9 a3 Le7 10 Lc2 a6 11 Dd3 Pd7 12 Pd2 e5 13 d5 Pcb8 14 f3 Lh5 15 0-0 Lg6 16 b4 f5 17 De2 f4 18 Lf2 b5 19 Pb3 Pb6 20 Pa5 Le8 21 Tfd1 Dc8 22 Lb3 Kh8 23 Tac1 c5 24 dxc6(ep) Dc7 25 Pd5 Pxd5 26 exd5 Ld6 27 Ph7 Tf6 28 Pxd6 Txd6 29 Dxe5 Pxc6 30 Dc3 Tad8 31 dxc6 Txd1+ 32 Txd1 Txd1+ 33 Lxd1 Dxc6 34 Dxc6 Lxc6 35 Lb3 h6 36 Ld4 Kh7 37 Le5 g5 38 Lc2+ Kg8 39 Le4 Lxe4 40 fxe4 Kf7 41 Lb2 h5 42 Kf2 Ke6 43 Kf3 Kf7 44 h4 (1-0)

11 George Zwart (NL) - Jack Horrocks (ENG)
1 e4 e5 2 Pf3 d6 3 Lc4 Pc6 4 d4 exd4 5 Pxd4 Pxd4 6 Dxd4 Pf6 7 0-0 Le7 8 Pc3 0-0 9 Lf4 Le6 10 Le2 Pd7 11 Tad1 Lf6 12 Dd2 Pe5 13 Pd5 Lxd5 14 Dxd5 Dc8 15 c3 Tb8 16 Lg3 De6 17 f4 Dxd5 18 Txd5 Pg6 19 e5 Tfe8 20 Lh5(!) dxe5 21 Lxg6 hxg6 22 fxe5 c6 23 exf6 cxd5 24 Lxb8 Txb8 25 fxg7 Kxg7 (remise)

12 Alec Crombie (ENG) - Peter Witteveen (NL)
1 e4 e5 2 Pf3 Pc6 3 d4 exd4 4 Lc4 d6 5 0-0 h6 6 c3 Pf6 7 cxd4 Lg4 8 Db3 Dd7 9 Lxf7+ Ke7 10 e5 Lxf3 11 exf6+ 12 Te1+ Kd8 13 Te8+
(1-0)

Rob van Aurich,
arbiter.

NEDERLAND - DUITSLAND (vrouwen): Leusden 7 juni 1986

1 Els Hagen - Hannelore Kübel remise
2 Bep Suyk - Karin Ahrendt remise
3 Annie Arts - Rita Rupp remise
4 Jennie Hencke - Brigitte Pelz 1 - 0
5 Mieps Fontein - Lore schöchlin 0 - 1
6 Janneke Stroink - Marianne Rodenstein 0 - 1

Partijen:

1 Hannelore Kübel (BRD) - Els Hagen (NL)
1 e4 c5 2 Pf3 e6 3 d4 cxd4 4 Pxd4 a6 5 c4 Dc7 6 Le3 Pf6 7 Pc3 Lb4 8 Ld3 Lxc3+ 9 bxc3 0-0 10 0-0 Pc6 11 f4 d6 12 g4 e5 13 Pf5 Lxf5 14 gxf5 Pa5 15 fxe5 dxe5 16 De2 Dc6 17 Lf2 Tac8 18 c5 Pd7 19 Kh1 Pxc5 20 Tac1 Pxd3 21 Dxd3 Tfd8 22 Df3 f6 23 Tg1 Td7 (remise)

2 Bep Suyk (NL) - Karin Ahrendt (BRD)
1 d4 d5 2 c4 e6 3 a3 Pf6 4 Pc3 Pbd7 5 Pf3 c5 6 e3 a6 7 cxd5 exd5 8 Le2 c4 9 0-0 b5 10 b4 Lb7 11 Tb1 Lc6 12 Te1 Pe4 13 Lb2 Ld6 14 Pxe4 dxe4 15 Pe5 Pxe5 16 dxe5 Le7 17 Dc2 0-0 18 h3 f6 19 exf6 Lxf6 20 Tbd1 Dc8 21 Lg4 De8 22 Lxf6 Txf6 23 Le2 Kh8 24 Td4 g6 25 Ted1 Tf8 26 Dc3 Kg8 27 Td6 Lb7 (remise)

3 Rita Rupp (BRD) - Annie Arts (NL)
1 d4 Pf6 2 c4 e6 3 Pc3 d5 4 Pf3 Pbd7 5 Lg5 c6 6 e3 Le7 7 Ld3 dxc4 8 Lxc4 b5 9 Ld3 h6 10 Lxf6 Pxf6 11 0-0 0-0 12 Tc1 Lb7 13 Te1 Tc8 14 e4 a6 15 Lb1 Te8 16 e5 Pd7 17 Dd3 Pf8 18 Pe4 c5 19 b3 Lxe4 20 Dxe4 Dd5 21 Ted1 Dxe4 22 Lxe4 dxc5 (remise)

4 Jennie Hencke (NL) - Brigitte Pelz (BRD)
1 d4 g6 2 c4 Lg7 3 e3 d6 4 Le2 Pf6 5 h3 Pc6 6 a3 0-0 7 Pc3 Te8 8 Pf3 e5 9 dxe5 Pxe5 10 Ph2 Le6 11 Pd5 Lxd5 12 cxd5 Pe4 13 0-0 Tc8 14 De1 Dd7 15 f4 Df5 16 fxe5 Dxe5 17 Lc4 a6 18 Pf3 Dg3 19 Ta2 Dxe1 20 Pxe1 b5 21 Lb3 Pg3 22 Tf2 Te7 23 Kh2 Le5 24 Kg1 a5 25 a 4 b4 26 Lc4 c6 27 Pd3 cxd5 28 Lxd5 Tcc7 29 b3 Kg7 30 Pxe5 Txe5 31 Lb2 Te7 32 Lxe5+ dxe5 33 Kh2 Pf5 34 e4 Pe3 35 Lc6 Pd1 36 Tfd2 Pc3 37 Ta1 Tc7 38 Td6 Pe2 39 Ta2 Pd4 40 Ld5 h5 41 Lc4 Pe6 42 Lxe6 fxe6 43 Txe6 Tc5 44 h4 Kf7 45 Ta6 Kg7 46 Td2 (1-0)

5 Lore Schöchlin (BRD) - Mieps Fontein (NL)
1 e4 e5 2 Pf3 PC6 3 Lc4 Lc5 4 0-0 Pf6 5 Pc3 0-0 6 d3 d6 7 h3 h6 8 a3 Te8 9 Le3 Lxe3 10 fxe3 a5 11 Pd5 Le6 12 Pxf6+ Dxf6 13 Lxe6 Dxe6 14 Pd2 d5 15 c4 dxe4 16 Pxe4 De7(?) 17 Dg4 Kh8 18 Dh5 Tf8 19 Tf3 f6 20 Taf1 Tad8 21 Pxf6(?) Tf7(?) 22 Dg6 Tdf8 23 Dh7 # (1-0)

6 Janneke Stroink (NL) - Marianne Rodenstein (BRD)
1 e4 e5 2 Pc3 Lc5 3 Pf3 d6 4 d3 Pf6 5 Lg5 Pbd7 6 Le2 0-0 7 0-0 De8 8 Dd2 Pg4 9 h3 h6 10 Lh4 Pgf6 11 Pa4 Ph5 12 c4 Pf4 13 Pe1 Pf6 14 Pc3 P6h5 15 Lf3 De6 16 Lg4 Dg6 17 De2 Pxe2+ 18 Pxe2 Lxg4 19 hxg4 Dxg4 20 Lg3 Pxg3 21 Pxg3 Dxg3 22 Td1 f5 23 Td2 f4 24 Pf3 Tf6 25 Te1 g5 26 a3 g4 27 Ph2 f3 28 Te3 Dxg2 # (0-1)

Rob van Aurich,
arbiter.

NEDERLAND - DUITSLAND (vrouwen): Leusden 8 juni 1986

1 Els Hagen - Hannelore Kübel remise
2 Bep Suyk - Karin Ahrendt remise
3 Annie Arts - Rita Rupp remise
4 Jennie Hencke - Brigitte Pelz 0 - 1
5 Mieps Fontein - Lore Schöchlin 0 - 1
6 Janneje Stroink - Marianne Rodenstein 0 - 1

Partijen:

7 Els Hagen (NL) - Hannelore Kübel (BRD)
1 e4 e6 2 d4 d5 3 Pd2 Pf6 4 e5 Pfd7 5 Ld3 c5 6 c3 Pc6 7 Pe2 Db6 8 Pf3 Le7 9 0-0 0-0 10 Te1 cxd4 11 cxd4 Pb4 12 a3 Pxd3 13 Dxd3 Pb8 14 Pc3 Ld7 15 b4 Pc6 16 Lb2 Tfc8 17 Tac1 Dd8 18 Pe2 a6 19 Pf4 Tc7 20 Dd1 Tac8 21 Pd3 b6 22 Db3 Pb8 23 Txc7 Txc7 24 Tc1 Txc1+ 25 Lxc1 Dc7 26 Lb2 Lb5 27 Pde1 Dc4 28 Dxc4 Lxc4 29 Pc2 b5 30 Lc3 Pc6 (remise)

8 Karin Ahrendt (BRD) - Bep Suyk (NL)
1 e4 e6 2 d4 d5 3 exd5 exd5 4 Pf3 Pf6 5 Le2 Ld6 6 0-0 0-0 7 Lg5 Pbd7 8 Pc3 c6 9 a3 Dc7 10 g3 h6 11 Le3 Pg4 12 Dd2 Pxe3 13 Dxe3 Pf6 14 Pe5 Tfe8 15 f4 Lh3 16 Te1 Ph7 17 Dd2 Pf6 18 Lf3 Lf5 19 Te2 Tad8 20 b4 b6 21 Tae1 Le6 22 Pa4 c5 23 c3 Ld7 24 Pxd7 Dxd7 25 Txe8+ (remise)

9 Annie Arts (NL) - Rita Rupp (BRD)
1 d4 d5 2 c4 e6 3 Pf3 Pf6 4 e3 Le7 5 Ld3 c6 6 0-0 Pbd7 7 Pc3 Dc7 8 h3 h6 9 Dc2 0-0 10 cxd5 cxd5 11 Ld2 Te8 12 Tac1 Dd8 13 e4 dxe4 14 Pxe4 Pxe4 15 Lxe4 Pf6 16 Ld3 Ld7 17 Le3 Tc8 18 Dd2 Lc6 19 Le2 Ld6 20 Tfd1 Ld5 21 a3 Pe4 22 Txc8 Dxc8 23 Dc1 a6 24 Dxc8 Txc8 25 Tc1 Txc1+ 26 Lxc1 Kf8 27 Pd2 Pxd2 28 Lxd2 (remise)

10 Brigitte Pelz (BRD) - Jennie Hencke (NL)
1 d4 d5 2 c4 dxc4 3 e3 b5 4 Pc3 a6 5 a4 c6 6 axb5 Dc7 7 Lxc4 e6 8 Pf3 Lb4 0-0 a5 10 bxc6 Dxc6 11 Lb5 Dxb5 12 Pxb5 Pa6 13 Dc2 Kd7 14 Pe5+ (0-1)

11 Mieps Fontein (NL) - Lore Schöchlin (BRD)
1 d4 d5 2 c4 c6 3 Pc3 Pf6 4 Pf3 h6 5 Lf4 Lg4 6 Dc2 e6 7 e3 Ld6 8 Ld3 Lxf4 9 exf4 0-0 10 Pe5 g6 11 Pxg4 Pxg4 12 0-0 Kg7 13 Le2 Dh4 14 Lxg4 Dxg4 15 Pe2 Dh4 16 Tad1 Df6 17 Td3 Pd7 18 Th3 Th8 19 Dd2 h5 20 Pg3 Pf6 21 Pxf5+ exf5 22 cxd5 Pxd5 23 f3 Th8 24 Te1 a6 25 Tg3 Td8 26 a4 b5 27 axb5 axb5 28 Dc2 Pxf4 29 Dxf5 Pd5 30 De5+ f6 31 Df5 Th6 32 Te6 h4 33 Tg4 g5 34 g3 hxg3 35 hxg3 Tdh8 36 De4 Th1+ 37 Kf2 T8h2 # (0-1)

12 Marianne Rodenstein (BRD) - Janneke Stroink (NL)
1 d4 d5 2 Lf4 e5 3 Lxe5 Lb4+ 4 c3 La5 5 e3 Pc6 6 Lb5 Dd7 7 Pf3 f6 8 Lf4 Pge7 9 0-0 a6 10 La4 0-0 11 Lc2 b5 12 Dd3 Pg6 13 Pbd2 De8 14 Lg3 Ld7 15 Ph4 Pce7 16 f4 Le6 17 Pdf3 Tc8 18 Pxg6 Dxg6 19 Ph4 Dh6 20 Tf2 c6 21 Taf1 Lc7 22 e4 f5 23 exf5 Lxf5 24 Pxf5 Pxf5 25 Tf3 Ld6 26 Le1 Tce8 27 Ld2 Le7 28 Th3 Lh4 29 g3 Tf6 30 Tf3 Dh5 31 gxh4 Tg6+ 32 Tfg3 Tee6 33 Txg6 Txg6+ 34 Kf2 Te6 35 Df3 g6 36 Lxf5 Tf6 37 Lxg6 hxg6 38 f5 Dxf3+ 39 Txf3 gxf5 40 Te3 Kf7 41 Te1 f4 42 Kf3 Tf5 43 Lxf4 Tf6 44 Kg4 Tg6+ 45 Kh5 Kf6 46 Lg5+ Kf7 47 Tf1+ Kg7 48 Te1 Kf7 49 Te7+ Kg8 50 Kxg6 Kf8 51 Tg7 Ke8 52 h5 Kf8 53 Le7+ Ke8 54 h6 Kd7 55 h7 Ke6 56 h8D Kd7 57 Dd8+ Ke6 58 Dd6 # (1-0)

Rob van Aurich,
arbiter.

Onderwerpen in de rubriek: Wedstrijden waaraan NSVG teams meededen


Klik op 1 van onderstaande onderwerpen
1983 België - Nederland
1983 Dames schaaktoernooi voor vips in Duitsland
1983 Engeland - Nederland
1983 Nederland - Duitsland
1984 Nederland - België
1984 Nederland - Polen
1984 Wedstrijd Rijnland-Westfalen - Nederland
1985 1e Iris toernooi in Polen
1985 Nederland-Duitsland
1986 2 toernooien in 1 weekend
1986 België-Nederland
1986 Wedstrijd Shell - NSVG
1987 2e IRIScup toernooi in Polen
1987 Nederland-Belgié
1987 Westtfalen-Nederland
1988 Open toornooi in Engeland
1989 Internationaal toernooi in Benidorm (Spanje)
1989 Internationaal toernooi in Dublin (Ierland)
1990 Ierland
1990 jubileumtoernooi Oostenrijk
1991 dbsb rapid toernooi
1993 Verslag van een toernooi in Polen
1994 vierlandentoernooi voor dames
2006 wedstrijd dames tegen Duitsland
2006 wedstrijd heren tegen Engeland
2007 Massakamp Messemaker in Gouda
2009 louis braille toernooi sfeerbeeld
2009 louis braille toernooi technisch verslag
Uitnodiging 110 jaar schaakclub Zeist
Verslag jubileumwedstrijd Zeist-NSVG

Rubrieken in de hoofdrubriek Niet open schaaktoernooien voor vips

Klik op 1 van onderstaande rubrieken
Correspondentieschaak
Drielandenwedstrijden voor vips
Individueel Europees kampioenschap schaken voor vips
Ledenweekenden
Wedstrijden waaraan NSVG teams meededen
Schaakolympiade voor vips
Individueel wereldkampioenschap schaken voor vips
Zeslanden schaaktoernooi

Overzicht van hoofdrubrieken

Klik op 1 van onderstaande hoofdrubrieken om de rubrieken in die hoofdrubriek te zien:

Open schaaktoernooien voor vips
Niet ingedeelde rubrieken
Geschikt/aangepast schaakmateriaal, software, boeken
Niet open schaaktoernooien voor vips
Schaaktheorie: openingen en eindspelen
info over de NSVG
Alle rubrieken


terug naar begin van de pagina
Terug naar de nieuwspagina

Einde pagina

     
 
   
 
 

Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker
 

Wijzig weergave van schaakstellingen
Toon als diagram
Toon in woorden
Toon in korte notatie